Usta Analistten Boğa 3 Altcoin İçin Tahminler: Biri Patlayacak!

Kripto para piyasası Bitcoin’in güç gösterisiyle yükseliş görünümünü şimdilik koruyor. Bazı altcoin’ler son zamanlardaki yükselişleriyle dikkatleri üzerine çekti. Bununla birlikte bunlar için yükseliş ufku bitmemiş olabilir. Geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto para analisti, 3 altcoin hakkındaki görüşlerini paylaştı. Analist, özellikle bunlardan birisini önümüzdeki aylarda patlama yapmasını bekliyor.

Analist ORDI’den iyi kar yaptığını söylüyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa koşunun ardından konsolide oluyor. Lider kripto Bitcoin 44 bin doların altına gerilese de derin bir düşüş görmedi. Bitcoin 43 bin doların hemen üzerinde güç toplarken, bazı tokenler yoluna devam ediyor. Altcoin Sherpa takma adlı kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) ordinals protokolüne odaklanan bir token olan Ordinals’ın (ORDI) 60 doların üzerine yükselmeye hazır göründüğünü ve burada işlemden çıkmaya başlayacağını söylüyor. Analist, şu yorumunu paylaşıyor:

ORDI: Bugün 47 dolardan aldım. 42 dolardaki yükselişi kaçırdım ama her şey yolunda. Bu kurulumları seviyorum; bunlar benim favorim. Yakında 60 dolardan çıkacağım.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada ORDI, gün içinde analistin hedefinin üzerine çıktıktan sonra geri çekildi. Basın zamanında token günlük bazda %23 artışla 57 dolardan işlem görüyordu. Token aylık grafiğinde ise yaklaşık %190 artış kaydetti.

Bu altcoin açısında giriş noktaları için bu seviyeler uygun

Altcoin Sherpa, daha sonra Bitcoin üzerinde akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamalarını etkinleştirmeyi amaçlayan bir proje olan Stacks’e (STX) geçiyor. Analist, yatırımcılara uzun süre devam etmek için potansiyel bir giriş noktası veriyor. Bunun için 0,84 ila 0,94 dolar aralığına göz atmaları gerektiğini söylüyor. Bu doğrultuda analist, şu açıklamayı yapıyor:

STX: Bu ticaret kurulumunu 0,94 dolar civarında izliyor olacağım. Yarısı orada ve yarısı 0,84 dolarda, aralığın .50 [Fibonacci seviyesi]. burada favori kurulum.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada STX, son 24 saat içinde %1,05’lik bir düşüşle 1,01 dolardan işlem görüyordu. Token, haftalık grafiğinde %44’ün üzerinde kazanç elde etti. Ayrıca aylık zaman diliminde yeşil bölgede %53,5 ilerleme kaydetti.

Altcoin Sherpa: BEAM hızla yükselecek!

Analist son olarak patlama beklediği tokene geçiyor. Bu doğrultuda analist, kripto oyun projesi Beam’e (BEAM) de göz kulak olduğunu söylüyor. Altcoin Sherpa, Merit Circle merkezi olmayan otonom organizasyon (DAO) tarafından başlatılan tokenin önümüzdeki birkaç ay içinde hızla yükselmesini bekliyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

BEAM: Kraken’deki eski MC (Merit Circle) grafiğini kullanıyorum. Çünkü fiyat geçmişi var. Mevcut alan, geçmiş fitillerle bir durma noktasında. Yine de, bunun önümüzdeki aylarda çok daha yükseğe çıkmasını bekliyorum. Bir çantam var ve birçok kripto oyun projesine maruz kalmanın iyi bir yolu.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada BEAM yazı sırasında, günlük bazda %7,8 artışla 0,01642 dolardan işlem görüyordu. Token ayrıca, haftalık grafiğinde %77’nin üzerinde artış gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir