Bergama’yı Muhtarlarımızla Yeniden İnşa Ediyoruz

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Bergama’nın muhtarlarıyla buluştu. Kleopatra Güzellik Ilıcası Sosyal Tesisleri’nde tüm muhtarlarla yemekte buluşan Hakan Koştu “Demokrasimizin temel taşı, mahallelerimizdeki gözümüz kulağımız muhtarlarımızın gününü kutluyorum. 137 mahallemiz ile Türkiye’nin en çok mahallesi olan ilçelerinden biri olmamız ne kadar çok muhtarımızla gönül bağımızın olduğunu da gösteriyor. Yerel demokrasinin en eski örneğini temsil eden muhtarlarımız bulundukları mahallelerde yol arkadaşımız olarak belediyemizin hizmetlerini yürütmesini sağlıyor, vatandaşla aramızda köprü vazifesi görüyorsunuz. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100 Kuruluş yıldönümünde Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaşmak için yürütülen tüm çalışmalarda yaptıkları hizmetleriyle muhtarlarımızı tebrik ediyor, geleceğin Türkiye’sini geleceğin Bergama’sını hep birlikte inşa edeceğimize yürekten inanıyorum” dedi.

BERGAMA’YI MUHTARLARIMIZLA YENİDEN İNŞA EDİYORUZ

Bergama’nın 137 mahallesinde tüm muhtarlarla birlikte gece gündüz demeden hizmetlerine devam ettiklerini belirten Hakan Koştu “ Bergama’mızın yeniden inşasını yaptığımız, her noktasına hizmet götürdüğümüz 4.5 yıl boyunca bizimle dertlenen, hedeflerimize ulaşmamızı sağlayan yol arkadaşlarımız muhtarlarımızın destek ve katkılarını önemsiyor, geleceğin Bergama’sını hep birlikte inşa ediyoruz. Gençlerimizin eğlenceli vakit geçirebilmesi için birçok köyümüze halı saha ve basketbol sahaları kazandırdık. Üretim yollarımızın yaz kış bakımlarını yapıyor yangınlara karşı önlemlerimizi alıyoruz. Dönemi başlayan zeytin hasadında çiftçilerimiz ve halkımız zeytinliklerine ve tarlasına daha rahat ulaşması için çalışıyor bölgemizdeki tüm eksiklikleri gidermeye çalışıyoruz. Muhtarlarımızın tüm taleplerini dinliyor, en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Günü’nü kutluyor hizmetleri nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

Yemeğin ardından Bergama Muhtarlar Derneği ve Bergama Seçilmiş Faal Muhtarlar Derneği temsilcileri de Bergama Belediye başkanı Hakan Koştu’yu makamında ziyaret ederek teşekkür ziyaretinde bulundular.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir