Volkan Demirel’in Eşi Zeynep Demirel, Kendisini ‘Kuran Oku’ Diyerek Eleştiren Takipçisine Fena Patladı!

Başarılı kaleci ve Hatayspor teknik direktörü Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel, deprem süresince yaptığı yardımlar ve çalışmalarla büyük takdir toplamıştı. Okuduğu kitabı sosyal medyada paylaşan Zeynep Demirel, aldığı ‘Onu okuyacağına Kur’an-ı Kerim oku’ eleştirisine fena patladı!

Aşk dolu evlilikleriyle hepimizi kendilerine imrendiren Zeynep Sever ve Volkan Demirel çiftini mutlaka biliyorsunuzdur.

Volkan Demirel, başarılı bir kalecilik kariyeri sonrası Hatayspor teknik direktörlüğüne soyundu.

6 Şubat tarihinde merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan 7.7 büyüklüğündeki deprem, başta Hatay olmak üzere 10 ilde de yıkıcı sonuçlara neden oldu. Volkan Demirel ise büyük bir çabayla depremzedeler için çalıştı.

Aynı zamanda Zeynep Demirel de deprem için büyük çaba gösteren ünlü isimler arasında yer aldı.

Çift hala depremzedeler için çalışmalarını sürdürüyor. Bu süreçte Zeynep Sever Demirel, sosyal medyada okuduğu ‘Ruhun Yaralı Şifacısı’ isimli kitabı paylaştı.

Fakat bir takipçisi “Onu okuyacağına git Kur’an-ı Kerim oku. Ne bu saçmalık?” şeklinde bir mesaj attı. Zeynep Sever Demirel ise takipçisine fena patladı!

‘Valla ben üç defa okudum, sadece Kuran-i-kerimi de değil, semavi din kitaplarının hepsini. Bu arkadaş ve bunun gibilerin, ezberlenmiş iki-üç arapça dua dışında İslamiyeti zerre bilmediğine de adımın Zeynep olduğu kadar eminim. Ha bu benim eleştirdiğim bir şey mi? Hayır isteyen istediği şekilde yaşar dünyada milyon çeşit bitki var 🙂 Ama iş ona buna laf atmaya geldi mi orada dur! Asıl saçmalık budur… Ve maalesef ki sizin gibilerin sayısı çok fazla.’

İnsanların ne okuduğuna karışmak… Ne denir bilemedik… Yorum sırası sizin…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir